Národní a mezinárodní
nákladní silniční doprava

SLUŽBY P. L. P. TRANS, s. r. o.

PŘEPRAVA V REŽIMECH

Díky pečlivému plánování ideální trasy jsme schopni převést zboží v několika přepravních režimech. Just in Time neboli právě včas, přesně v době kdy náklad potřebujete. Just in Sequence neboli sekvenční dodávka, ve správném pořadí a včas pro potřebu výroby. A Milk-run, rozvoz dle určené trasy a harmonogramu.

více informací »

TYPY PŘEPRAV

Nabízíme celovozové přepravy (FTL) nebo dokládky (LTL), sběrnou a také expresní přepravu. Naše přeprava je přesná, včasná a v neposlední řadě také úsporná.

více informací »

CO PŘEPRAVUJEME (pro koho)

Jsme odborníci na přepravu nebezpečných nákladů (ADR).
Nejvíce přepravíme spotřební elektroniky, dále také hodně jezdíme pro chemický průmysl, o něco méně už pro průmysl elektrotechnický a převážíme také obalový materiál a další.

více informací »

PARAMETRY VOZIDEL

Náš moderní pravidelně servisovaný vozový park splňuje přísné bezpečnostní (ADR) a ekologické (EEV) normy. Jsme schopni převést náklad těžký až 25 tun, nebo až 33 europalet (90 CBM). Naše vozy jsou také vybaveny moderním monitorovacím zařízením.

více informací »

SKLADOVÁ OBSLUŽNOST

V rámci našich služeb můžeme nabídnout možnost využití skladovacích ploch, přirozeně i s možností nakládky/vykládky v předem stanoveném čase.

více informací »

MONITORING

Přesný monitoring provádíme pomocí satelitního sledovacího systému, který umožňuje sledování zásilky zákazníkem po celou dobu přepravy, mobilního telefonu a přepravy v režimu Carnet TIR. Používáme systémy sledování vozidel WEBDISPEČINK®, ORBtrack a ONIsystem.

více informací »

SYSTÉM ŘÍZENÍ

Řízení dopravy umožňuje plánovat ideální trasu a tím snížit náklady a minimalizovat dopady na životní prostředí. Efektivní komunikaci dispečera s řidičem umožňuje sledování vozidel, které usnadní rychle aktuálně reagovat.

více informací »

MENU NAŠE SLUŽBY RYCHLÝ KONTAKT
 

  Úvod
  Naše služby
  Kontakty

  Nahoru

  Režimy přeprav
  Typy přeprav
  Co Přepravujeme
  Parametry vozidel
  Reference

gsm: +420 720 628 661-2
telefon/fax: +420 554 219 377

e-mail: plp@plptrans.cz
e-mail: petr.janik@plptrans.cz

 

 

 

© 2015  P. L. P. Trans, s.r.o.